HTC HD2 – SMARTPHON ROKU 2010

Autor: Admin  //  Kategoria: Newsy

HTC HD2
Warszawa, 27 kwietnia 2010 r. — Firma HTC, lider rynku teleinformatycznego, zwyciężyła w Plebiscycie ’CHIP – PRODUKT ROKU 2010’ na najlepszy produkt w kategorii: smartfony.

HTC HD2 uzyskał największą liczbę głosów czytelników magazynu CHIP oraz serwisu CHIP.pl, wygrywając z nominowanymi w tej kategorii pozostałymi smartfonami oferowanymi w Polsce.

“Nagroda “CHIP – PRODUKT ROKU 2010” to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. Tym cenniejsze, że o wyborze zadecydowali sami czytelnicy, którzy już używają lub będą używać naszych smartfonów. Nagroda potwierdza zaangażowanie HTC w rozwój produktów, które są innowacyjne oraz przyjazne dla użytkownika.” – powiedział Paweł Orliński, Dyrektor Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Rosji/CIS.
HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych i liderem technologicznym w branży, oferującym estetyczne, innowacyjne oraz wysokiej jakości smartfony. Kierunkiem wyznaczającym rozwój produktów HTC jest filozofia ciągłego szukania sposobów na łatwiejsze życie i komunikację międzyludzką dla wszystkich użytkowników smartfonów HTC.

źródło:
http://www.htc.com/

Tagi:

Wyświetleń: 3 402

Pozostaw komentarz

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.