MobileGadu 2.0.0.60.57 by Marcin Parka

Autor:  //  Kategoria: Programy

MobileGadu 2.0.0.6057 by Marcin Parka[scr]

[info]

Programu nie trzeba zbytnio przedstawiać. Najbardziej popularny komunikator w wersji na Windows Mobile napisany przez Marcina Parkę. Może nie posiada tyle funkcji co wersja na PC, ale w odróżnieniu od oficjalnego, jest całkowicie darmowy . Posiada opcję importu i eksportu kontaktów, archiwum rozmów, a także możliwość pokazania w statusie naszej aktualnej pozycji poprzez wykorzystanie odbiornika GPS. Prosta obsługa i duża funkcjonalność. Polecam gorąco.

[down]

Mobile Gadu 2.0.0.6057

Tagi:

Wyświetleń: 10 141

10 komentarzy na “MobileGadu 2.0.0.60.57 by Marcin Parka”

 1. Kamil napisał(a):

  Niestety nie obsługuje protokołu gg10 czyli z numerami powyżej 16mln. Fajnie by było gdyby autor wypuścił aktualizację bo to jednak najlepszy klient do gg pod WM.

 2. ArturN napisał(a):

  Tego nie wiedziałem. Mam nadzieję, że będzie niedługo update.

 3. Mariusz napisał(a):

  Kamil czy ja wiem czy najlepsza, jedna z lepszych ale moim zdaniem Palringo jest najlepsze. Korzystam z GG, Facebook chat, MSN messengera w jednym i wizualnie też dużo lepszy. Oczywiście każdy ma swoje zdanie 😉

 4. Kamil napisał(a):

  Przyznam się, że z palringo miałem styczność dawnoo może z rok temu i jakoś nie przypadło mi do gustu. Chyba muszę odświeżyć tą znajomość bo już kilka osób widziałem że polecało na forach. Z tego co już się zorientowałem wspiera gg10 więc jest spory plus zobaczymy jak się interfejs zmienił od tamtego czasu (facebook chata raczej nie było;))
  Pozdrawiam

 5. !?.Madź.!? napisał(a):

  ej .. na jakie telefony to działa .? ja mam htc hd2 .. A mi nawet komputer nie czyta.. ;/

 6. ArturN napisał(a):

  kompuer nie czyta bo to jest instalka na WM a nie na PC-ta. Wrzucamy plik do telefonu i odpalamy instalkę

 7. Mary napisał(a):

  Włożyłam to w htc, ale podczas połączania się z serwerem ciągle pisze: rozłączono. I tak za każdym razem, wiecie może co na to poradzić? Mam htc od paru dwóch dni i rozpoczynam dopiero z nim ”zabawę”

 8. maniek9611 napisał(a):

  załóż profil swój i ustaw jako domyślny, później tylko ustawienia w konfiguracji

 9. RoQ napisał(a):

  Mam problem z tym gg… otóż za każdym razem jak je zainstaluję, nie ważne którą wersję, to nie mogę jej uruchomić… wyskakuje jakiś błąd i wynika z tego, że nie program nie może znaleźć pliku „mobilegadu” i żebym sprawdził czy są wszystkie pliki…. da się jakoś to „naprawić” ?

 10. tajemniczy napisał(a):

  powiem szczerze ze palringo jest o wiele lepsze. kozystam z najnowszej wersji i nie nazekam na brak jakichkolwiek opcji jakie sa w gg. a korzystam z telefonu samsung wave ;p

Pozostaw komentarz

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.