WP7 na HD2 bez chmury..

Autor: Admin  //  Kategoria: Newsy, WP7

Jak donosi serwis Pocketnow.com WP7 na HD2 już wkrótce będzie dostępny do pobrania. Niestety okazuje się, że Microsoft wprowadził zabezpieczenie „Microsoft’s Genuine Software”, które sprawdza unikalny klucz przypisany do każdego urządzenia bez którego nie połączymy się z takimi usługami jak Windows Live, Zune, Marketplace, Xbox.

W efekcie dostaniemy produkt bez dostępu do Live Services, które są dużą częścią nowego systemu, a na pewno tą ciekawszą.. co prawda działają „GSM, GPRS, Camera, GSensor, USB, SD, BT, WLAN”, ale bez „chmury” system może być mało użyteczny, jak piszą sami twórcy portu czyli ekipa DFT.

źródło: Pocketnow.com

Tagi:

Wyświetleń: 10 283

15 komentarzy na “WP7 na HD2 bez chmury..”

 1. Szeryf_drogowy napisał(a):

  Cierpliwości, cierpliwości… jeszcze pare miesięcy i WP7 będzie chodził jak należy. Wierze w tych ludzi co to przerabiają i szczerze mówiąc też chciałbym się nauczyć tak przerabiać 😀

 2. tomanio22 napisał(a):

  Więc może być problem z tym wp7 na HD2? Ale na pewno za jakiś czas ktoś coś wymyśli żeby ominąć te zabezpieczenia co wprowadził Microsoft!!!

 3. Piotr napisał(a):

  Ale po co omijać te zabezpieczenia, przecież ten system jest beznadziejny.

 4. tomek napisał(a):

  nie rozumiem dlaczego MS nie może udostępnić tego systemu np do kupienia na hd2. Tak jak to robią z kolejnymi odsłonami win na pc. W ten sposób sami prowokują żeby ktoś to przerabiał

 5. xxx napisał(a):

  myśle to samo przecież to są dla nich pieniądze?
  przeciez w market place nie jest darmowy ?
  czasem nie czaje marketingu MS

 6. Tool napisał(a):

  Pewnie dlatego, że Microsoft się dogadał ( co jest oczywiste ) z HTC ( i zapewne nie tylko ) żeby ludkowie pobiegli do sklepu i kupili HD7.

 7. kwas1969 napisał(a):

  Ależ teorie spiskowe… Oczywiście MS wymyślił wyśrubowane parametry które muszą spełniać telefony. Tylko w ten sposób sprzeda swoje nowe dziecko a firmy od telefonów nakręcą sprzedaż wyśrubowanych telefonów z najwyższej półki. A to , że akurat tylko HD2 z aktualnych telefonów z 6.5 może podźwignąć 7 – to żaden zysk czy strata dla MS – to przypadek. Ale nie mogą przecież robić wyjątków. A HD7 i jemu podobne i tak się będą sprzedawać – tak jak HD2 i inne rok temu…

 8. Polikon napisał(a):

  Czy ktoś widział WM 5 czy 6 w sklepie? Ludzie, co byście zrobili z taką kupioną instalką, przecież do każdego urządzenia jest tworzona specjalna instalka z kompletem sterowników i aplikacji, aby dane urządzenie działało. A jeśli chodzi o WM7 to ja mam swój pogląd na programy Microsoftu. Microsoft przyjął zasadę, aby całkowicie zniechęcić użytkownika, do jakich kolwiek zmian w ustawieniach systemu i jego funkcji a docelowo całkowicie uniemożliwić użytkownikowi ich zmianę. Wystarczy obserwować nowe wersje ich systemów, ile trzeba otworzyć różnych okienek, aby dojść do pewnych ustawień. Po za tym tworzenie systemów na wyrost i instalowanie ich na komputerach, które ledwo ciągną sam system. Bo jak inaczej można przyjąć laptopa z prockiem 1.6GHz i 1GB ramu i z zainstalowaną Vistą. Nie prowadzą żadnej kontroli firm, które kupują u nich systemy i instalują w swoich komputerach a później dziwią się, że ludzie narzekają na ich systemy. To samo będzie z WM7, może za rok albo dwa pojawi się sprzęcik, który spokojnie pociągnie ten system i zostanie coś dla użytkownika.

 9. McGoof napisał(a):

  Tu chodzi o to, że Win Phone 7 został tak zaprojektowany, że telefony go obsługujące mają jedynie 3 PRZYCISKI! 🙂 A ponieważ standard u Microsoftu to jak standard unijny, więc drżyjcie użytkownicy Win 6.5, siódemki nie dostaniecie…

 10. tomanio22 napisał(a):

  Ciekawe co mają do tego trzy przyciski? To nie oto chodzi, myślę że jszcze w tym miesiąu będziemy instalować WP7 na naszą HD2!

 11. Banan_312 napisał(a):

  no dla przykładu taki HTC 7 Pro ma nieco więcej niż 3

 12. tomanio22 napisał(a):

  Panowie dajcie już spokój z tymi przyciskami! Prawda jest taka że HD2 bez problemu pociągnie WP7 przecież ma taki sam środek co HD7 tylko inną obudowę na pewno lepszą niż HD7, który już testowałem!

 13. boss doe napisał(a):

  Panowie
  Z rosyjskiej fili HTC wypłynęło że ma być oficjalny abdejt WM7 dla HD_2 do pobrania ze strony HTC.
  Czekamy 😉

 14. Matetiau napisał(a):

  No już całkiem niedługo będziemy mieli WMP na naszego LEOSIA, tak poinformował Cotulla na swoim tweterze.
  Miło będzie potestować ten system 🙂
  Ale szkoda, że nie będzie wersji z karty 🙁 można by wtedy mieć do wyboru na 3 systemy w zależności od potrzeb.

 15. tomanio22 napisał(a):

  Oby tylko lepiej się sprawował od Androida bo według mnie ten Android Nand jest jeszcze nie dopracowany więc miejmy nadzieję że WP7 będzie elegancko śmigał!

Pozostaw komentarz

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.

ate. require_once( ABSPATH . WPINC . '/template-loader.php' ); }